Tokom protekle sedmice (11-17. jul) rođeno 30 beba
Na najveselijem odeljenju subotičke bolnice tokom protekle sedmice na svet je došlo 30 beba.
Po podacima iz porodilišta Opšte bolnice u Subotici u periodu od 11. do 17. jula svet je postao bogatiji za 30 beba - 11 devojčica i 19 dečaka.
Uredništvo sajta i Opšta bolnica Subotica od srca čestitaju roditeljima uz želje za što bezbrižnije detinjstvo njihovih novih članova porodice, da ih služi dobro zdravlje i budu okruženi ljubavlju najbližih.
Postavljeno pre 3 godine i 11 meseci
0
1004
Komentari