Tinejdžer se ugušio izduvnim gasovima u garaži
Prema nezvaničnim navodima, dečak je prethodne večeri u automobilu slušao muziku, što je, prema rečima poznanika, bila njegova svakodnevna navika. Automobil je navodno adaptirao upravo za takvu vrstu provoda. Obično je ostavljao vrata ili prozore otvorene, ali je ove noći zbog hladnoće sve zatvorio i uključio grejanje. Pretpostavlja se da je u nekom trenutku zaspao, ne primetivši opasnost.
Telo tinejdžera zatekla je njegova majka, koja je odmah pozvala Hitnu pomoć, ali lekari su mogli samo da konstatuju smrt. Na lice mesta ubrzo je stigla i policija, a telo je prebačeno na obdukciju u Institut za sudsku medicinu u Novom Sadu.
Prema objavama na društvenim mrežama, reč je o učeniku drugog razreda Tehničke škole „Ivan Sarić“ u Subotici. Istraga je u toku i treba da utvrdi sve okolnosti ove nesreće koja je potresla lokalnu zajednicu.