Subotičkim goranima najviše nagrada
13.06.2007. u 19:57h
0
1464
Juče su u prostorijama Pokreta gorana Srbije podeljene su nagrade učenicima koji su učestvovali na konkursu povodom petog juna. Učešće su uzeli mladi gorani iz Subotice, Kule, Bačke Palanke, Pirota, Sombora, Beograda, Novog sada i drugih goranskih organizacija.
Postavljeno pre 19 godina i 1 nedelju
0
1464
Komentari