Stoni tenis: Uspešan nastup Spartaka na školskom takmičenju

26.10.2017. u 12:28h
0
2076
Izvor: Subotica.com
Na zonskom školskom takmičenju u stonom tenisu u Subotici lep uspeh postigli su i članovi Stonoteniskog kluba "Spartak", koji su se kao prvaci u svojim kategorijama plasirali na državno takmičenje u Zrenjaninu, koja će se održati 15. novembra.
Stoni tenis: Uspešan nastup Spartaka na školskom takmičenju

Plasman su izborili učenici OŠ "Jovan Mikić" Aleksandar ČokićVedran Bošnjak (1. mesto, ekipno), zatim Aleksandar Čokić (1. mesto, pojedinačno). Od srednjoškolaca u Zrenjanin će ići učenici gimnazije "Deže Kostolanji" Bence Bognar i Dominik Mihalović (1. mesto, ekipno srednje škole) i Bence Bognar (1. mesto, pojedinačno srednje škole)

Organizator zonskog, a pre toga opštinskog školskog prvenstva u stonom tenisu bilo je udruženje fizičke kulture uz tehničku podršku Stonoteniskog saveza Subotice i Stonoteniskog kluba "Spartak".

Postavljeno pre 8 godina i 7 meseci
0
2076

Komentari

0
Komentara
Napiši komentar
Pošalji komentar
Dodaj grafički fajl
(do 20 MB)
    Imaš na raspolaganju 1000 karaktera
    Pravila komentarisanja
    Mišljenja iznešena u komentarima su privatno mišljenje autora komentara i ne odražavaju stavove ovog Internet portala. Komentari su moderirani i odobravani u skladu sa opštim pravilima i uslovima.