Stoni tenis: Spartak STOSS savladao Vojvodinu (1:4)
U 5. kolu Prve lige Srbije Spartak STOSS je na gostovanju u Novom Sadu savladao Vojvodinu 2011 sa 4:1.
Subotičani su poveli sa 0:2 pobedama Poljaka i Takariča, na 1:2 je smanjio Čičevski, a onda su usledile još dve singl pobede i dva poena Poljaka i Takariča za konačnih 1:4.
Posle prvih pet kola Spartak STOSS zauzima 5. mesto sa tri pobede i dva poraza. Lider PLS u stonom tenisu je Radnički iz Novog Sada koji za sada ima maksimalan učinak.
Sledi pauza u takmičenju, a u narednom kolu Spartak STOSS 20. januara gostuje Železničaru u Nišu.
Postavljeno pre 8 godina i 6 meseci
0
1258
Komentari