Pregleda: 1069

Stoni tenis: Poraz Spartaka u Bačkoj Palanci posle preokreta (4:3)

12.12.2017. u 11:44h
Drugi meč u nizu Subotičani su izgubili posle rezultatskog preokreta, oba na gostovanju. Vodio je Spartak sa 3:1, ali su domaći u naredne tri partije pobedili i sačuvali bodove.

Po jednu pobedu u duelu sa Bačkom Palankom su ostvarili kapiten Kostadinović, Halas i Bognar. Subotičani su u odlučujućoj igri parova poklekli uprkos prednosti u prvom setu od 9-3 i 6-2 u trećem setu, dok su drugi set rešili u svoju korist sa 11-1.

Po rečima predsednika STK "Spartak", Roberta Santoa, mlada nada Spartaka, Bence Bognar, iz meča u meč igra sve bolje i uz malo sreće mogao je pobediti naljboljeg igrača domaćih, internacionalca Savića.

• Savić / Jovičić L. - Kostadinović / Halas 3-1

Sledeće, 6. kolo, igra se sredinom januara kada Spartak gostuje u Adi, lideru Superlige.