Slavlje na ulicama
25.05.2007. u 19:48h
0
1492
Kao što je uobičajeno u ovo doba godine, maturanti srednjih škola proslavljaju završetak srednjoškolskog obrazovanja. Gimnazijalci su danas zajedno sa profesorima i trubačima prošetali centrom grada i pevušili svima poznate melodije.
Postavljeno pre 19 godina i 4 nedelje
0
1492
Komentari