Sastanak predstavnika MZ "Bajmok" i gradonačelnika
Na sastanku između predstavnika i odbornika Mesne zajednice “Bajmok”, kao i gradonačelnika govorilo se o gorućim problemima naselja.
Sastanak je održan na inicijativu Mesne zajednice “Bajmok”, a kao glavni problem iskristalizovao se nedostatak prečistača. Drugi problem je nezaposlenost i održavanje vrtića.
Gradonačelnik, Modest Dulić za yueko kaže da je data ideja o formiranju industrijskog parka u Bajmoku, ali i za to je neophodna izgradnja prečistača. Dulić ističe da je pri kraju tenderska dokumentacija za izgradnju kolektora 2 i 7 i magistralnog cevovoda i da se predviđa ušteda od milion evra prilikom realizacije te investicije. Od tog novca bi trebalo da se izgradi prečistač u Bajmoku
Postavljeno pre 12 godina i 7 meseci
8
3477
Komentari