Pregleda: 942

Rukomet: Poraz Spartaka od Metaloplastike (32:24)

19.11.2018. u 10:12h
U 8. kolu Superlige Srbije Spartak je poražen od Metaloplastike u Šapcu rezultatom 32:24. Domaći tim je poveo na startu i stečenu prednost povećavao iz minuta u minut.

Rukometaši Spartaka poraženi su od Metaloplastike u Šapcu sa 32:24. Dobro su utakmicu otvorili Šapčani i već u 15. minutu igre imali prednost od tri gola (8:5). Borila se mlada ekipa subotičkog tima, ali to nije bilo dovoljno da se uradi nešto više.

Domaćin je  opravdao drugu poziciju na tabeli i dobrom igrom u napadu, a i u odbrani prvi deo meča rešio u svoju korist sa šest golova prednosti (17:11).

I u nastavku je Metaloplastika bila bolja. Konstanstno je održavala stečenu prednost i na kraju zasluženo slavila rezultatom 32.24.

Metaloplastika –Spartak 32:24 (17:11)

Metaloplastika: Budović, Vorkapić 5, Pisarić 5, A. Babić, Došen 1, Bomaštar, Radojević2, Jandrić, Đukić 2, Matičić 6, Todorović 1, Rašić 4, Petrović 1, Milić 4, Trkulja, D. Babić 1.

Spartak. Pjevalica, Rosić, Peić Tukuljac, Kolundžić, Šukić 2, Janković 5, Spremo, Kojadinović 5, Arđelan, Karan 1, Petrović 3, Ristić, Leovac 3, Stefanović 1, Abadžić.

U narednom 9. kolu Superlige Srbije Spartak na svom terenu dočekuje Mokru Goru, a utakmica se igra 24. novembra u 19 časova.