Radovi na gradskom prečistaču
Na subotičkom prečistaču otpadnih voda u toku je sanacija betonskih konstrukcija, kako bi uređaj, koji je u funkciji od 2009. godine, konačno dobio upotrebnu dozvolu.
U pitanju su betonske pukotine na šest objekata, koje se premazuju specijalnim materijalima iz uvoza, a posao se obavlja fazno, kako u funkcionisanju uređaja ne bi bilo zastoja.
Sredstva od oko 320 hiljada evra obezbeđena su iz naknade koju je platio holandski izvođač radova, firma DHV, zbog uočenih propusta. Sanaciju obavlja "DTD Severna Bačka" a u "Vodovodu" kažu da će čitav posao biti završen do kraja septembra ili najkasnije polovine oktobra.
Postavljeno pre 11 godina i 11 meseci
10
3663
Komentari