Problem nelegalnog vađenja peska sve veći
07.05.2007. u 16:32h
0
1802
Član opštinskog veća zadužen za zaštitu životne sredine i zdravstvo Goran Stoparić reagovao je na, po njegovim rečima, niz poluistina izrečenih na poslednjoj konferenciji za novinare u stranci G 17 plus. Tada je rečeno da je prošle godine poljoprivredna inspekcija napisala 13 krivičnih prijava zbog nelegalne eksploatacije peska.
Postavljeno pre 19 godina i 1 mesec
0
1802
Komentari