Posao još nije gotov
10.08.2007. u 19:12h
0
1503
Tehnički prijem Hitnog odeljenja subotičke bolnice još uvek nije obavljen. Posao rekonstrukcije u nadležnosti je Nacionalnog investicionog plana i Ministarstva zdravstva, a ne lokalne samouprave, kažu u Gradskoj kući.
Postavljeno pre 18 godina i 10 meseci
0
1503
Komentari