Komentara: 1
Pregleda: 1022
Foto

"Porodična karika humanosti" - prikupljeno 435 hiljada za Lea, Sofiju, Matea i Leonu

29.04.2025. u 11:44h
Izvor: Subotica.com
"Porodična karika humanosti" - prikupljeno 435 hiljada za Lea, Sofiju, Matea i Leonu

"Porodična karika humanosti" postala je jedna od prepoznatljivih humanitarnih akcija koje okupljaju ljude veliko srca ali i ljubitelje domaće kuhinje i kuvanih jela. Krčakalo se juče ispred Hale u 13 kotlića, tražila se porcija više, a rezultat je 435 hiljada dinara za bezbrižnije detinjstvo naših najmlađih sugrađana. 

Kao što smo već i navikli, naši sugrađani pokazali su ponovo svoju humanost, te u velikoj meri dali doprinos ovoj akciji - neki kuvanjem, neki volontiranjem a neki kupovinom obroka. 

"Porodična karika humanosti" - prikupljeno 435 hiljada za Lea, Sofiju, Matea i Leonu

 - Još jednom su naši sugrađani pokazali koliko veliko srce imaju, i koliko su prisutni onda kada je najpotrebnije. Ovo proleće obeležile su akcije prikupljanja namirnica koje smo organizovali pred vaskršnje praznike, kako bismo ugroženim sugrađanima ulepšali praznike, a to su nam stalne akcije. Nakon toga bio je koncert Nebojše Vojvodića u centru, gde smo svi zajedno pevali i uz dobro raspoloženje prikupili sredstva za lečenje. Sada je bilo humanitarno kuvanje koje uvek bude posećeno, naši sugrađani drage volje uzimaju učešće u "Porodičnoj karici humanosti" - objašnjava Tijana Mijović iz Neformalne grupe "Naše malo nekome je sve".

Sa prolećem i lepšim vremenom i mogućnosti za organizovanje različitih humanitarnih aktivnosti, a kako Tijana kaže, ideja je na pretek, a planovi realizacije su u toku. 

"Porodična karika humanosti" - prikupljeno 435 hiljada za Lea, Sofiju, Matea i Leonu

 - Proteklih godina bilo je jako puno akcija, mislim da ni sama ne bih mogla sve da pobrojim. I u ovu godinu ušli smo optimistično, sa brojnim idejama kako da pozove naše sugrađane da učestvuju u humanitarnim akcijama, ali i da uživaju i provedu lepo i kvalitetno vreme, čineći uz to i dobro delo. Pred nama je uzbudljivo humanitrano leto, sa puno muzičkih, sportskih, porodičnih i filmskih aktivnosti, tako da pozivam sve da budu u toku - kaže ona. 

Izvor: Subotica.com
Porodična karika humanosti u organizaciji "Naše malo je nekome sve" Porodična karika humanosti u organizaciji "Naše malo je nekome sve" Porodična karika humanosti u organizaciji "Naše malo je nekome sve" Porodična karika humanosti u organizaciji "Naše malo je nekome sve" Porodična karika humanosti u organizaciji "Naše malo je nekome sve" Porodična karika humanosti u organizaciji "Naše malo je nekome sve" Porodična karika humanosti u organizaciji "Naše malo je nekome sve" Porodična karika humanosti u organizaciji "Naše malo je nekome sve"
Pogledaj ostale fotografije
Postavljeno pre 2 nedelje i 6 dana
Komentara: 1
Pregleda: 1022
Povezane teme

naše malo nekome je sve

Komentara
0
Napiši komentar
Pošalji komentar
Dodaj grafički fajl
(do 20 MB)
    Imaš na raspolaganju 1000 karaktera
    Pravila komentarisanja
    Mišljenja iznešena u komentarima su privatno mišljenje autora komentara i ne odražavaju stavove ovog Internet portala. Komentari su moderirani i odobravani u skladu sa opštim pravilima i uslovima.