Pregleda: 2543

Poraz odbojkaša Spartaka u Požarevcu (3:2)

11.11.2013. u 16:34h
Odbojkaši Spartaka osvojili su vredan bod u Požarevcu protiv ekipe Mladog Radnika. Posle velike borbe slavili su domaćini sa 3:2, po setovima (25:21, 25:20, 20:25, 21:25, 15:7).

Poveo je domaćin posle odlične igre sa 2:0, ali tada su se subotičani konsolidovali i naredna dva seta identičnim rezultatom u poenima rešili u svoju korist i najavili potencijalni preokret. Međutim, u petom setu nisu imali svežine što si igrači Mladog Radnika iskoristili i na kraju slavili rezultatom 3:2.

Sjajan učinak imao je korektor domaćih Tomo Micić, koji je nanizao čak 28 poena. Odlični su bili i Ivica Jevtić, koji je ponovo zaigrao na poziciji srednjaka (13 poena), te Ivan Ilić (10), kao i Duduj (8) i Rajković (7). Sa druge strane, najzaslužniji za bod Subotičana bili su povratnik u tim Luka Medić (15), Janjić (13) i Kecman (12).

MOK "Spartak" je i iz ovog poraza profitirao jer je osvojio važan bod. U narednom kolu Spartak dočekuje ekipu Ribnice iz Kraljeva.

Mladi radnik – Spartak 3:2
(25:21, 25:20, 20:25, 21:25, 15:7)

Dvorana: SC „Požarevac“