Počinje rekonstrukcija pruge Segedin - Subotica
Rekonstrukcija železničke pruge Segedin-Subotica s mađarske strane granice, počeće u petak, 28. februara, najavio je zamenik državnog sekretara u Vladi Mađarske zadužen za nacionalni razvoj, Levente Mađar.
Sredstva za obnovu pruge odobrila je Vlada Mađarske - rekao je on na skupu u Kanjiži "Ispitivanje mogućnosti presecanja mađarsko-srpske granice - tribina o razvojnim aktivnostima", koji su priredile mađarske županije Čongrad i Bač-Kiškun i Koordinacioni centar za razvoj saobraćaja.
Mađar je dodao da će razgovarati s Vladom Srbije da i ona učini isto.
Postavljeno pre 12 godina i 3 meseca
6
7627
Komentari