Počelo kažnjavanje
20.06.2007. u 17:36h
0
1396
Proteklih mesec dana su saobraćajna policija i komunalna inspekcija pojačali akcije u kojima kažnjavaju one Subotičane koji ne poštuju odluku o pešačkoj zoni. Za samo dve nedelje napisano je preko 200 prekršajnih prijava i mandatnih kazni. U početku, saobraćajci su samo upozoravali bicikliste, vozače motora i automobila da ne smeju da se kreću niti zadržavaju u pešačkoj zonu, a nakon toga, krenuli su i sa kažnjavanjem. Mandatna kazna koja se naplaćuje na licu mesta iznosi 2000 dinara i izdaje je policija, a kazne za prekršajne prijave kreću se i do deset hiljada dinara.
Postavljeno pre 19 godina i 4 dana
0
1396
Komentari