Počela gasifikacija putem Telefonije
13.06.2007. u 20:01h
0
1827
Nakon skoro dve godine čekanja počeli su radovi na gasifikaciji Čantavira. Tim povodom danas je i postavljena tabla koja označava početak radova.Izvođač je beogradska firma "Telefonija".
Postavljeno pre 19 godina i 1 nedelju
0
1827
Komentari