Osnovana ponovo filharmonija
20.03.2007. u 15:42h
0
1624
Nakon pola godine bez filharmonije, ponovno je pokrenuta Subotička filharmonija. Prvi koncert očekuje se u krajem maja, a podmlađeni orkestar sa više Subotičana, počeće sa radom u to skorije vreme.
Postavljeno pre 19 godina i 3 meseca
0
1624
Komentari