Opljačkana Vojvođanska banka u Subotici
Juče oko 19 časova i 50 minuta opljačkana je filijala Vojvođanske banke, koja se nalazi kod Gradske kuće.U saopštenju subotičke policije se navodi da intezivno tragaju za tri za sada nepoznata lica, za koja postoji osnov sumnje da su sinoć izvršili krivično delo razbojništva.Oni su iz filijale Vojvođanske banke u Subotici odneli veću količinu novca. Uviđaj je izvršio istražni sudija Višeg suda u Subotici.Prošle nedelje, 14.aprila oko 9 i 30 časova za nepoznati počiniloci su opljačkali ekspozituru Vojvođanske banke dogodila na Paliću.
Postavljeno pre 16 godina i 2 meseca
0
7507
Komentari