• Pregleda: 1443

Održan drugi kasački dan na Hipodromu u Subotici

Održan drugi kasački dan na Hipodromu u Subotici

Na subotičkom Hipodromu u nedelju je održan drugi trkački dan u organizaciji Konjičkog kluba „Bačka“. Ljubitelji konjičkog sporta uživali su u devet trka. Najviše pažnje privukao je okršaj u šestoj kasačkoj trci, a najbolje se pokazalo grlo Syria At. U okršaju prošlogodišnjih derbista slavilo je grlo Bonaparta, dok je u „brzoj partiji“ najbolje bilo grlo Pablo Yet.

Rezultati:

Prva kasačka trka, „Doville“: Diva du Tijas (A. Bogdanović) 1:19,8, Eugenie du Citrus (P. Šarčević) 1:19,6, Dona (A. Radovanović) 1:19,1, Francia des Noes (J. Gabrić) 1:20,7,

Druga kasačka trka, „Enghien“ (FR): Bobine Photo (Kečenović B.) 1:17.3, Usselle du Loir (Zolnaji G.) 1:16.8, Belle de Play (Gabrić ml. J.) 1:18.2, Anna Milau (Vereb A.) 1:19.2, Alliance de L'Iton (Horvatski A). 1:19.8, Blondie de Chenu (Stojković D.) 1:20.0, Cybele De Tedd (Bogdanović A.) 1:18.0, Audacieuse Lorme (Anđal A.) 1:20.9, Delia de Faverol (Pantić M.);

Treća kasačka trka: „Salaš 024“: Desi V (I. Vajda) 1:23,9, Kapri MZ (S. Grujić) 1:24,2, Disko (S. Šinković) 1:24,5, Nice Aston (V. Pribić) 1:24,7;

Četvrta kasačka trka, „Subotica.com“: Cann Legacy V (M. Pantić) 1:18,8, Good Bay Baby (L. Sokola) 1:20,9, Delibab (I. Vajda) 1:21,0, Flekica (N. File) 1:21,2,

Peta kasačka trka, „Subotica.info“: Amar Bharati (Pantić M.) 1:18.5, Pann Keč (Horvatski A.) 1:18.8, Alfa Varenne (Pejić Tukuljac S.) 1:19.0, Andraj P. (Vereb A.) 1:19.8, Spring Love (Zolnaji G.) 1:20.0, Nika Boko (Aradski I.) 1:20.5, Shadow R.R. (Tasić M.) , Dalton (Roža L. ) 1:21.7, Meresz (Mukić B.) 1:22.5, Anči (Kečenović B. ), Bonny Staro (Knekt P. ), Mitasa (Šinković S.);

Šesta kasačka trka, „Veterinarski zavod Subotica“: Syria AT (J. Gabrić) 1:17,1, Lejla SP (B. Kečenović) 1:17,3, Iago d'Amore (B. Mukić), Cyprus AT (D. Katanić),

Sedma kasačka trka, „Grgo bravar“: Bonaparta (M. Pantić) 1:16,3, Isaac Newton AT (D. Petrović) 1:16,4, Ramon Starlight (G. Zolnaji) 1:16,6, Serial Killer NP (B. Nović) 1:17,2,

Osma kasačka trka, „Terakeramika“: Pablo Yet (D. Katanić) 1:16,7, Super Bull (V. Bjelogrlić) 1:16,9, Early Stardust (D. Petrović) 1:17,1, Brume d'Or (N. Đorđević) 1:18,5,

Deveta kasačka trka, „AS Disić“: Hany S. (Anđal A.) 1:21.0, Fotta Royal (Gabrić ml. J.) 1:21.2,Fantast B.O. (Nović B.) ( 1:21.5, Saphir AT (Katanić D.) 1:21.6, Excorta (Zolnaji G.) 1:22.0, Angela (Vujković Bukvin S.) 1:22.9, Mercedes R.R. (Sič st. S.) 1:23.8, Dik November (Topalov A) 1:24.6, Atena (Seke A.) 1:25.2, Portugal A.T. (Vujanović Ž.

Pretposlednje sedmice juna, (24. jun, nedelja) na programu će biti treći trkački dan, sa glavnim adutima, tradicionalnom „Subotičkom miljom“. Četvorogoda generacija trčaće „Probni kasački derbi“.

Izvor: Subotica.com

povezane teme

0

Ova vest još uvek nije komentarisana.