Odloženo preseljenje
20.06.2007. u 17:39h
0
1818
Iako je juče najavljeno da radovi na rekonstrukciji Opšte bolnice neće kasniti i da će preseljenje Urgentnog odeljenja u novu adaptiranu zgradu biti u ponedeljak, to se ipak neće desiti, navodi se u današnjem saopštenju Zdravstvenog centra Subotice. Po njima kompletnu odgovornost za novo odlaganje snose izvodjači radova, koji ponovo nisu ispoštovali dogovorene rokove. Danas su gradilište posetili članovi tima za implementaciju projekta "Hitna rekonstrukcija 20 bolnica u Srbiji" pri Ministarstvu zdravlja, te se i lično uverili da ne postoje uslovi za početak preseljenja, piše u saopštenju.
Postavljeno pre 19 godina i 4 dana
0
1818
Komentari