Odbojka: Izvučeni parovi osmine finala Kupa Srbije
Na sednici klubova Superlige, Prve i Prve B lige, održanoj u petak u Beogradu, izvučeni su parovi osmine finala Kupa Srbije za odbojkaše i odbojkašice. Mečevi osmine finala igraće se u dva dana, 31. oktobra i 1. novembra.
U osmini finala nacionalnog Kupa igraće se samo jedna utakmica, a pobednici će direktno izboriti plasman u četvrtfinale. U okviru 52. domaćeg Kupa za dame, odbojkašice Spartaka sastaće se sa pobednikom Odbojkaškog saveza Beograda, dok će odbojkaši Spartaka, u 53. Kupu, dočekati Spartak iz Ljiga.
U ostalim parovima Kupa za žene, sastaće se:
- Pobednik OS Vojvodina – Železničar (Lajkovac)
- Pobednik OS Kraljevo – OS Kosovo I Metohija – Futog
- Vranje – Dinamo (Pančevo)
- Jedinstvo (Užice) – Vizura
- Srem (Sremska Mitrovica) – Tent (Obrenovac)
- Klek MD Zrenjanin – Jedinstvo (Stara Pazova)
- Pobednik OS Niš – Crvena zvezda
Seniori – 53. Kup Srbije, parovi:
- Pobednik OS Kraljevo – OS Kosovo i Metohija – Vojvodina NS seme (Novi Sad)
- OS Niš – Radnički (Kragujevac)
- OS Vojvodina – Niš
- Klek Srbijašume – Novi Pazar
- Partizan (Beograd) – Ribnica (Kraljevo)
- Mladi Radnik (Požarevac) – Crvena zvezda
- OS Beograd – Jedinstvo (Stara Pazova)
Postavljeno pre 8 godina i 9 meseci
0
1364
Komentari