Od sutra skuplja struja
14.05.2007. u 18:49h
0
1526
Od sutra struja će da poskupi za 15 odsto. Poskupljenje je odobrila republička Vlada, a kako je najavljeno, kada bude usvojena uredba o tarifnom sistemu, uslediće još jedna manja korekcija cene struje. Poslednji put struja u Srbiji poskupela je prošle godine prvog aprila.
Postavljeno pre 19 godina i 1 mesec
0
1526
Komentari