Obilazak sekretara
19.07.2007. u 19:27h
0
1545
Državni sekretar za veterinu doktor Miroslav Marinković danas je obišao veterinarske stanice u Subotici, Veterinarski institut, Veterinarski zavod i FM farm. Tom prilikom je istakao da su u pripremi zakoni koji su u skladu sa propisima Evropske unije.
Postavljeno pre 18 godina i 11 meseci
0
1545
Komentari