Obeležavanje parking mesta u gradu
Radnici Javnog komunalnog preduzeća "Parking" popravljaju trenutno izbledele linije na mestima za parkiranje u gradu.
Ovaj posao se sistematski obavi krajem aprila i početkom maja svake godine, a nakon toga se linije i oznake popravljaju po potrebi.
Računa se da je za obeležavanje svih parking mesta u gradu potrebno oko 1.500 kilograma boje. Ovaj posao se obavlja ili kasno posle podne kada utihne saobraćaj ili noću.
Zaposleni u "Parkingu" kažu da im najviše problema prave vozači privatnih automobila koji namerno predju preko sveže farbe. "Kad pređu nema druge - mi popravimo. I teraj dalje", kažu radnici "Parkinga" koji obeležavaju parking mesta u gradu.
Postavljeno pre 11 godina i 11 meseci
10
4966
Komentari