Novo igralište
09.06.2007. u 10:15h
0
1739
U toku je akcija postavljanja dečjih igrališta u našoj opštini. Juče je u Mesnoj zajednici "Mali Bajmok" postavljeno dečje igralište po modernoj soft plej tehnologiji, odnosno postavljene su igračke na kojima se deca ne mogu povrediti.
Postavljeno pre 19 godina i 2 nedelje
0
1739
Komentari