Nema više pijačara
04.05.2007. u 21:08h
0
1667
Komunalni inspektori su zabranili rad pijačnim prodavcima na javnoj površini između škole za decu sa oštećenim sluhom i bloka zgrada na Trgu oktobarske revolucije. Akcija inspekcije i policije usledila je nakon mnogobrojnih žalbi i peticije stanara da se narušava javni red i mir u tom delu grada. U inspekciji kažu da svakodnevno obilaze teren i da prodavci u tom delu više ne prodaju. Yueko nezvanično saznaje da će se već od sledeće nedelje na pomenutoj javnoj površini zasaditi trava i drveće.
Postavljeno pre 19 godina i 1 mesec
0
1667
Komentari