Pregleda: 742

Mali fudbal: Somborci bolji od Spartaka

19.11.2020. u 14:19h
Spartak je pretrpeo još jedan poraz. Ovog puta bolji od Subotičana bio je ŽAK "Junior".

Spartak je poražen u 9. kolu Futsal lige Vojvodine, grupa zapad od Žak Juniora sa 6:2. Somborci su potvrdili i protiv Subotičana zašto posle devet odigranih utakmica zauzimaju lidersku poziciju.

Prvo poluvreme je proteklo u izjednačenoj igri, ali su gosti uspeli da postignu gol više i na odmor odu uz stečenu prednost od 2:1. U nastavku meča razigrani u redovima gostujućeg tima Slobodan Bojić i Srđan Vuković rešili su pitanje pobednika. Somborci su odneli bodove iz Subotice – 2:6.

Spartak  – ŽAK Junior 2:6  (1:2)