Kraj pozorišne sezone za Subotičku publiku
Pozorišna sezona u Narodnom pozorištu za subotičku publiku je i zvanično završena. Glumci drame Narodnog pozorišta na srpskom jeziku, prekjuče su se, svečanim programom, oprostili od gledalaca.
Izveli su završnu predstavu koja se bavi proteklom sezonom, u režiji glumice Suzane Vuković. Tokom večeri, proglašeni su i glumci sezone. Što se glumice tiče, glasovi publike i žirija su se poklopili, pa je za glumicu sezone proglašena Minja Peković.
Glumac sezone po glasovima publike je Luka Mihovilović, dok je glumac sezone po izboru stručnog žirija, Vladimir Grbić. Pozorišna sezona će zvanično biti završena 17. jula predstavom "Čudo u Poskokovoj dragi" koju će odigrati u Smederevu.
Postavljeno pre 13 godina i 8 časova
2
2931
Komentari