Kopači peska
22.03.2007. u 17:49h
0
1667
Eksploatacija peska u naselju Zorka se nesmetano odvija. Ni peticija, koju je potpisalo više od 200 meštana, kao i pojedinačne žalbe od strane građana Opštinskoj komisiji za pritužbe i žalbe, nisu dali rezultate. Opština Subotica nije nadležna da rešava ovakva pitanja.
Postavljeno pre 19 godina i 3 meseca
0
1667
Komentari