Pregleda: 4536

KK Spartak - Vizura Smederevo 104:101

25.11.2010. u 15:12h
Izvor: RTV Yueco

Derbi devetog kola Prve B lige za košarkaše između Spartaka i ekipe Smederevo Vizura opravdao je očekivanja.Domaći košarkaši pobedili su rezultatom 104:101 po četvrtinama (28:16,30:33,29:29,17:23). Gosti iz Smedereva poveli su sa dva nula na kraju se ispostavilo jedina prednost u ovom susretu.Igrači Spartaka brzo su preuzeli stvar u svoje ruke i poveli sa deset poena prednosti 19:9. U drugih 20 minuta vodila se velika borba, ali igrači Spartaka nisu ispuštali prednost.

U poslednjih nekoliko minuta utakmice gosti su uspeli da se rezultatski vrate u meč, došli su na tri poena zaostatka ali je igrač Šparović sa jednim poenom sa linije slobodnih bacanja smanjio na koš razlike. Domaći igrač Miroslav Radić postavio je konačan rezultat utakmice 104:101.

Ekipi Spartaka ovo je sedma pobeda u prvenstvu, treća za redom.U narednom desetom kolu igrači Blagoja Ivića gostuju ekipi Jagodine.