Kancelarija zaštitnika građana imala više od 1.000 predmeta za pola godine
15.07.2014. u 19:04h
6
3154
Za prvih 6 meseci ove godine Kancelarija zaštitnika građana imala je 1.100 predmeta, od čega su u 663 učestvovali kao posrednici u odnosu na republičke organe, 130 predmeta koji se tiču izbeglih i prognanih lica sa Kosova, kao i druge vrste predmeta.
Kancelarija i dalje sprovodi program po vangradskim mesnih zajednicama, ali i pruža besplatnu pravnu pomoć licima koja za to ispunjavaju uslove, a to su socijalno ugrožena lica, lica koja trpe nasilje u porodici i nezaposlena lica.
Iako je trenutno je u toku letnja pauza kada je reč o programu u vangradskim mesnim zajednicama, to ne znači da stranke, u slučaju potrebe, ne mogu da posete kancelariju u Gradskoj kući.
Postavljeno pre 11 godina i 11 meseci
6
3154
Komentari