Pregleda: 1441

Juniori OKK "Spartak" lako protiv Sport Key-a iz Novog Sada

12.02.2018. u 16:54h
Izvor: TV Subotica
Omladinski košarkaški klub "Spartak", igrači starosti do 19 godina, ostvarili su laku pobedu nad ekipom Sport Key u zaostaloj utakmici 11. kola juniorske lige Vojvodine.

Izabranici Jove Sirovine, nisu imali puno problema u susretu sa Novosađanima koju su dobili rezultatom 79:64. Gosti su samo u prvoj četvrtini na momente bili ravnopravan protivnik mladim košarkašima Spartaka, koji su tokom druge i treće četvrtine stekli ključnu prednost za novu prvenstvenu pobedu.

Na prvenstvenoj lestvici posle nepotpunih 13 kola OKK Spartak deli prvu poziciju sa Futogom i sa dve utakmice manje. Naredni protivnik mladim subotičkim košarkašima biće četvrtoplasirana ekipa Odeon basketa, takođe iz Novog Sada, u četvrtak od 20 časova u sali OŠ „Majšanski put“.