Jeftinije komunalije za oko šest hiljada Subotičana od naredne godine
Na inicijativu nadležnih u lokalnoj samoupravi za oblast socijalne zaštite i Gradskog veća, od naredne godine za oko pet do šest hiljada socijalno ugroženih Subotičana, kao i ratnih i vojnih invalida, treba da budu umanjeni komunalni računi za pojedine usluge.
Subvencije će se odnositi na usluge "Vodovoda i kanalizacije", "Čistoće i zelenila", "Suboticatransa", "Dimničara" i još neke, a umanjenja će iznositi od 20 do 50 odsto mesečno.
U toku je izrada Pravilnika kojim će se regulisati davanja, koja će grad refundirati javnim komunalnim preduzećima
Postavljeno pre 11 godina i 9 meseci
19
5151
Komentari