Investicije u Parkingu
U Javnom komunalnom preduzeću “Parking” planiraju da izgrade Terminal za ostavljanje teretnih vozila.
Terminal bi se nalazio na Somborskom putu pored fabrike “Loher”, u blizini obilaznice oko Subotice, poznatije kao Y krak.
U “Parkingu” kažu da se pravi projekat.Pored toga, planirana je i izgradnja “Fast garaže” preko puta Doma JNA na sprat, gde bi bilo obezbeđeno 100 parking mesta.
Postavljeno pre 16 godina i 5 meseci
3
1759
Komentari