Instruktivni seminar
12.06.2007. u 19:48h
0
1482
Republički odbor za rešavanje o sukobu interesa, u saradnji sa Misijom OEBS-a i Evropskim pokretom u Srbiji, danas je u Subotici organizovao jednodnevni seminar o primeni odredaba Zakona o sprečavanju sukoba interesa pri vršenju javnih funkcija. Skupu su prisustvovali funkcioneri iz lokalne samouprave i javnih preduzeća, na koje se pomenuti Zakon najviše odnosi.
Postavljeno pre 19 godina i 1 nedelju
0
1482
Komentari