I dalje besplatan internet kod plave fontane
Zahvaljujući saradnji sa gradskim upravama, Telenor je ponovo omogućio besplatan pristup internetu posetiocima gradskih parkova u Subotici i još nekoliko gradova u Srbiji.
Posetioci parka pored plave fontane moći će i naredne dve godine besplatno da surfuju internetom na otvorenom, da čitaju elektronsku poštu, komuniciraju i informišu se.
Građani će moći da svoje pametne telefone, tablete, računare i druge uređaje povezuju na otvorenu Wi–Fi bežičnu mrežu, koja je povezana na internet posredstvom Telenor Pametne mreže.
Postavljeno pre 12 godina i 10 meseci
5
2569
Komentari