Gužve na Horgošu
Na Graničnom prelazu Horgoš se čeka oko dva časa za ulazak u zemlju, a za izlaz iz Srbije oko 60 minuta.
U graničnoj policiji kažu da su otvorene posebne trake za autobuse i da najviše putnika ima iz zapadno-evropskih zemalja koji u većini slučajeva Srbiju koriste kao tranzitnu zemlju.
Apeluje se na putnike da koriste i druge prelaze, posebno onaj kod Kelebije, kao i prelaze Bački Vinogradi, Bajmok i Đala.
Postavljeno pre 11 godina i 10 meseci
13
9830
Komentari