Komentara: 2
Pregleda: 2831

Fudbaleri Spartaka savladali Novi Pazar (2:1)

29.04.2017. u 23:10h
U Subotici nije bilo iznenađenja. Spartak je već posle 38 minuta vodio sa 2:0 golovima Savkovića i Mudrinskog, dok su gosti uspeli do kraja da postignu samo počasni pogodak.

Ova dva tima su se već dva puta sastajala tokom aktuelne sezone, i oba su ostvarila po jednu pobedu. Prvi meč Novi Pazar je u gostima rešio u svoju korist rezultatom 2:5 (1:3). Drugi meč odigran je u Novom Pazaru, a slavili su nakon preokreta Subotičani rezultatom 2:4(2:1).

Strelci za "golubove" u ovom trećem osvosezonskom meču ova dva rivala bili su Mile Savković u 11. i Ognjen Mudrinski u 38. minutu, dok je jedini gol za Novi Pazar postigao Miloš Plavšić u 81. minutu.

Pazarci su od 56. minuta imali igrača više, ali nisu uspeli da iskoriste brojčanu nadmoć.

Spartak Ždrepčeva krv – Novi Pazar 2:1