Komentara: 11
Pregleda: 7240

Fudbaleri Spartaka ipak nisu izdržali protiv Partizana (1:2)

07.04.2012. u 20:06h

Fudbaleri Spartak Zaltibor vode dočekali su kolege iz beogradskog Partizana pred oko 5.000 posetilaca koji su i pored dosta promenjive vremenske prezentacije došli da podrže domaći tim i pomognu mu da savlada aktuelnog šampiona Srbije.

Prvo poluvreme je završeno nerešenim rezultatom (0:0), taman što su fudbaleri otišli na petnestominutnu pauzu vreme se poprilično zakomplikovalo i iz jednog tmurnog poslepodneva nadvili su se crni oblaci iznad Gradskog stadiona i kiša je lagano počela da pada.

Prošla su nepuna dva minuta od nastavka da bi po jakom pljusku gosti došli u vođstvo 0:1 (Edu Pacheko '47). Kiša je počela da pada sve jačim intenzitetom i kao što je dobro poznato domaćoj publici - stadion Spartaka je 90% nepokriven i usled velikih padavina stadion se velikom brzinom ispraznio te je do kraja ostalo možda do 1.500 posmatrača.

U '62 minutu novi šok za domaće - gosti su poveli sa 0:2 (Vukić) i po i dalje veoma lošem vremenu fudbaleri Spartaka su imali još teži put do povoljnog rezultata. Domaći su počeli da stvaraju šanse i u '68 minutu Spartak smanjuje na 1:2 (Stevanović). Nažalost do kraja utakmice nije bilo promene rezultata i fudbaleri Spartaka nisu uspeli da iznenade aktuelnog šampiona Srbije.