Pregleda: 1462

Fudbal: Bačka 1901 poražena od Bačkog Jarka (1:2)

29.04.2018. u 20:56h
Bačka 1901 je pretrpela drugi poraz za redom. Na domaćem terenu u okviru 24. kola Srpske lige, grupa "Vojvodina", Subotičani su poklekli pred ekipom Mladosti iz Bačkog Jarka koja je slavila sa 2:1.

U prvom poluvremenu domaćin je imao svoje prilike, ali ih nije iskoristio. Nisu ni gosti uspeli da zatresu mrežu pre odmora.

U nastavku susreta viđena su tri gola. Mladost je povela u 61. minutu golom Marića. Pokušavali su Subotičani da smanje, međutim bezuspešno. Gosti su udvostručili prednost sa bele tačke, a Bačka samo ublažila poraz u samom finišu utakmice, takođe sa jedanaest metara. Precizan je bio Bursać.

Bačka 1901 – Mladost 1:2 (0:0)

Bačka 1901: Gabrić, Višnjić, Kiš, Bjelobrk, Simić, Medić, Nađ, Tumbas, Manojlović (Orčić), Krmar (Šijačić), Bursać.

Mladost: Slijepčević, Kovačević, Kosić, Kočiš, Đukić, Dakić, Kovačević (Popović), Gojković, Marić, Stojšić, Ninković (Vasić).