Elektrodistribucija nije ugrožena
20.07.2007. u 19:05h
0
1929
Snabdevanje građana električnom energijom i vodom je za sada redovno, a sve javne službe funkcionišu bez većih problema. Zbog upotrebe klima uređaja potrošnja električne energije u Subotici nije znatnije povećana, saznaje yu eco.
Postavljeno pre 18 godina i 11 meseci
0
1929
Komentari