Džudo: Spartakovi klinci osvojili pet medalja na Kupu Vojvodine
Mali džudisti Spartaka okitili su se sa pet medalja na Kupu Vojvodine održanom u Novom Sadu. U jakoj konkurenciji Subotičani su pokazali kvalitet i zasluženo se kući vratili sa priznanjima
Tokom proteklog vikenda u Novom Sadu održan je turnir za mlađe kategorije pod nazivom Kup Vojvodine na kome je učestvovalo preko 200 takmičara iz 26 domaćih klubova, ali i iz Slovenije. Na turniru su se nadmetali i džudisti Spartaka, a od njih šest pet se okitilo medaljama. Aleksandar Skočajić i Julija Kajari osvojili su bronzu, Matej Imrić je uzeo srebrnu medalju, dok su se zlatom okitili Veljko i Mateja Borojević. Ekipu je predvodio trener Milan Bogić.
Sledeći nastup džudisti Spartaka će imati u Kanjiži na tradicionalnom Mikulaš Kupu koji je na programu za vikend.
Postavljeno pre 8 godina i 6 meseci
0
1367
Komentari