Džudo: Četiri medalje Spartaka na 34. Memorijalu "Milić Rašović Migo" u Beogradu
Za vikend, u Sportskom centru "Šumice" u Beogradu, održan je 34. memorijal "Milić Rašović Migo" u džudou. Takmičari Spartaka su nastupili samo drugog dana, u nedelju.
Subotičani su na ovom turniru osvojili ukupno četiri medalje, jednu zlatnu i tri bronzane. Odličja su osvojili Aleksandar Savić (+73kg, stariji pionir), Teodora Laus (48kg, kadetkinja) i Dušan Vukas (55kg, kadet). Osim njih beleže se i peta mesta Mihajla Miloševa i Veljka Jegdića u kategoriji do 60 kilograma,

Na turniru su nastupili veterani, a najsjajnije odličje za subotički klub poneo je trener Subotičana Milan Bogić, u kategoriji do 90 kilograma.
Sledeće takmičenje za džudiste Spartaka je već za vikend, na Trofeju Beočina.
Postavljeno pre 8 godina i 8 meseci
0
1956
Komentari