Dva automobila oštećena kada je na njih pala odlomljena grana
Dva automobila su oštećena ali, na sreću, niko nije povređen kada je oko 13 časova pala grana sa drveta na parkingu preko puta Franjevačke crkve.
Automobili, od kojih je jedan bio u pokretu, pretrpeli su materijalnu štetu, mahom od ulubljenja na krovovima vozila. U parkiranom automobilu se u trenutku pada grane nalazilo i četvorogodišnje dete.
Nezvanično, radnici Čistoće koji su uklanjali granu kažu da je ovo treći sličan incident danas i da je moguće da će ih biti još kao i da je sve posledica obilnih kiša koje su natopile stabla i grane koji sad pod težinom popuštaju.
Iako je ova lokacija prilično prometna u ovo doba dana povređenih nije bilo.



Postavljeno pre 11 godina i 10 meseci
17
11525
Komentari