Cigle oštetile voz
Garnitura ruskog voza koja je juče ujutru krenula iz Subotice prema Somboru, naletela je oko 3 i 30 na drugom pružnom prelazu na cigle koje su oštetile donji postroj.
Izvesno je da su cigle spale sa nekog od kamiona koji je tuda prolazio. Voz je nastavio put ka Somboru gde je ustanovljeno da se radi o ozbiljnom oštećenju, tako da je kompozicija ostala u radionici somborskog železničkog čvora gde je trebala da bude popravljena tokom dana.
Umesto ruske putničke garniture između Subotice i Sombora saobraća lokomotiva sa putničkim vagonima.
Postavljeno pre 12 godina i 8 meseci
24
7178
Komentari