Čestitke povodom Uskrsa
17.04.2014. u 13:57h
3
3773
Gradonačelnik Jene Maglai i predsednik Skupštine grada Ilija Maravić čestitali su Vaskrs / Uskrs svim sugrađanima koji ga slave.
Svim sugrađanima koji slave Vaskrs / Uskrs želimo da najveći hrišćanski praznik provedu u miru, dobrom zdravlju i sreći, da radost praznika podele sa svojim najmilijima i prijateljima.
Neka nas predstojeći praznični dani podsete i na važnost međusobnog poštovanja i razumevanja, neophodnost razvijanja duha tolerancije i značaj negovanja različitosti, po čemu je naš grad prepoznatljiv.
Čestitamo vam ovaj veliki praznik, uz tradicionalne pozdrave: Hristos vaskrse! Kellemes húsvéti ünnepeket! Sretan Uskrs!, stoji na kraju Uskršnje poruke gradonačelnikai predsednik Skupštine grada.
Čestitkama se pridružuje i sajt subotica.com.
Postavljeno pre 12 godina i 2 meseca
3
3773
Komentari