Božićni koncert odseka solo pevanja Muzičke
Sinoć je održan Božićni koncert učenika solo pevanja Muzičke škole u Svečanoj sali škole. Predstavili su se učenici iz klasa profesorki: mr Tamare Marković i mr Dušice Vucelja.
Nastupile su i četiri kamerne grupe, a na programu su bila dela starih majstora: nemačkih, italijanskih, mađarskih i srpskih kompozitora. Petnaestak učenika i četiri kamerne grupe priredili su sinoć veoma raznovrstan, sadržajan i bogat muzički vokalni program,poklon prisutnoj publici za nastupajuće praznike, uz obostranu želju da ovakvi koncerti prerastu u tradiciju.
Postavljeno pre 12 godina i 6 meseci
0
2007
Komentari