Bez ambulante 30 godina
11.06.2007. u 18:54h
0
1500
Stanovnici mesne zajednice Mali Bajmok više od tri decenije čekaju da im se izgradi ambulanta. Zbog toga se grupa građana obratila mesnoj zajednici sa idejom da se anketom i prikupljanjem potpisa podstakne osnivanje zdravstvenog objekta za građane ovog dela grada.
Postavljeno pre 19 godina i 1 nedelju
0
1500
Komentari