Besplatan bioskop za članove gerontoloških klubova
U biblioteci Gerontološkog centra u Subotici potpisan je sporazum o saradnji između "Otvorenog univerziteta" Subotica i Gerontološkog centra, Subotica.
Sporazumom je predviđeno da svi korisnici Gerontološkog centra, kao i članovi gerontoloških klubova mogu da gledaju besplatno filmske i druge umetničke projekcija putem EuroCinema, bioskopa koji se nalazi u prostoriji amfiteatra Otvorenog univerziteta u Subotici.
Sve što treba jeste da se dan dva pre projekcije prijave kako se ne bi stvorila gužva. Programski direktor Otvorenog univerziteta je najavio da će u Eurosinema prikaziveti i 3 D projekcije, a u planu je rekonstukcija bioskopa kako bi bilo više mesta za publiku. Trenutno ima 225 sedišta u sali.
Postavljeno pre 12 godina i 7 meseci
10
2796
Komentari